Місто Заліщики на Тернопільщині не раз викликало інтерес з боку фотографів та художників. В попередніх публікація ми вже знайомили наших читачів із фото Заліщиків 1920-1930-х років. Сьогодні маємо теж цікаву знахідку, яка стосується цього мальовничого куточку на Поділлі.
До вашої уваги картини 1920-х років. Усі вони показують, якими були Заліщики у ті часи.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Автором картин є польський художник Владислав Щепан Шульц. Художник був родом із польського міста Радом, де провів більшість свого життя. Відомо, що він багато мандрував, в пошуках цікавих сюжетів для своїх творів. Заліщикам автор присвятив близько десяти полотен. Владислав Шульц в основному писав жанрові картини, а це види на міські вулиці, площі та архітектуру.
Рік народження митця невідомий, проте знаємо, що помер він у 1934 році.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/15/59fb3b7b75b6d84a1ea119e93e9dee17.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/15/bc24abfa4d0118390e25438f2e1abd54.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/15/0033a0183aa9194135850d507dee2628.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/15/5ba78c2658a80e50411d2627a0498e4b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/15/563240806fb53befbde00512abb89900.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/15/e6a67a3a212b593df6466afbee3bb842.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/15/6c0a6527f7e19e721cebc8bd8c91c81c.jpg)
Джерело фото: www.polona.pl