Передчасно помер староста сіл Скоморохи, Смолянка, Прошова та Теофілівка Сампара Іван Петрович. Серце чоловіка перестало битися на 52 році життя. Про сумну звістку повідомили у соціальній мережі фейсбук Іван Чорній.
«Ввечері 14.04.2021, після тренування помер тренер, воротар команди, староста Скоморохівського старостиного округу САМПАРА ІВАН. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що Сампара Іван Петрович народився 20 січня 1969 року, у селі Смолянка, Тернопільського району. Закінчив Баворівську середню школу
На останніх виборах був обраний депутатом до Великогаївської селищної ради. Згодом він склав повноваження і став старостою сіл Скоморохи, Смолянка, Прошова та Теофілівка.