На Тернопільщині у 4 громадах відновили теплопостачання. Відповідне рішення прийняли виконавчі органами відповідних сільських, селищних та міських рад. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
«Рішення про закінчення опалювального сезону приймалися враховуючи температурні показники (середньодобова температура більша, ніж +8 градусів). Проте сьогодні 4 громади із 28 відновлюють теплопостачання, а саме: Тернопільська, Заліщицька, Збаразька та Теребовлянська», – розповідає Софія Близнюк.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також як розповідає заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк, деякі громади прийняли рішення про часткове відключення опалення. Це означає, що тепло продовжує постачатися в об’єкти соціальної сфери – лікарнях, школа, дитсадках.