«Про відміну і зняття дорожніх знаків «Зупинку заборонено» уздовж вул. І.Франка», – таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєструвала 8 квітня Валентина Кучер. Зокрема, у тексті петиції йдеться:
«Про відміну і зняття двох дорожніх знаків “Зупинку заборонено” уздовж вулиці І.Франка з правої сторони до пішохідного переходу перехрестя вулиць В.Чорновола-І.Франка-Коперника, враховуючи недостатність місць для паркування автотранспорту працівників існуючих закладів (установ) та мешканців даних вулиць», – зазначає автор.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.