Тернопільська область отримала 1200 доз вакцини СoronaVac для щеплення від COVID-19.
Отриманою вакциною насамперед щеплюватимуть маломобільні групи населення, людей з інвалідністю і тих, хто за ними доглядають. Також імунізуватимуть: працівників освіти, які будуть залучені у ЗНО у 2021 році; олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році; співробітників патрульної поліції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Термін придатності вакцини CoronaVac – 24 місяці. Вакцина надійшла до України в однодозних флаконах. Для повної імунізації від COVID-19 потрібно дві дози вакцини, інтервал введення яких складає 28 днів. За кожним щепленим одразу буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії.