На Тернопільщині вчора, 13 квітня, інспектори виявили три факти спалювання відходів та залишків сухої рослинності.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області, на території с.Білокриниця Кременецького району виявлено загоряння побутових відходів на площі 150 м² в межах місцевого несанкціонованого сміттєзвалища. Інший факт спалювання відходів виявили на узбіччі дороги у с.Коханівка Кременецького р. А також горіння очерету та залишків сухої рослинності у прибережній смузі ставка колишнього цукрового заводу зафіксували у м.Борщів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Збільшення випадків підпалів військових автівок в Україні: ворог полює за “картинкою”
Порушників притягнули до адміністративної відповідальності.