Про це повідомили у міській раді Заліщиків.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтепер на території громади заборонено приймати відвідувачів в закладах розважальної діяльності, у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах та дитячих кімнатах.
Крім цього, заборонили проведення всіх масових заходів, діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій, тощо, крім роботи на виніс до 22:00 години.
Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі з посиленням протиепідемічних заходів. Заклади загальної середньої освіти та позашкільні заклади освіти Заліщицької міської ради з 12 по 23 квітня переходять на дистанційне навчання.
Також призупиняють роботу закладів культури, туризму та дитячої юнацької спортивної школи. Вони не працюватимуть 12 по 24 квітня. На дистанційну форму навчання 12 по 23 квітня переводять художню та музичну школи.