Студент Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької Петро Турчин став лауреатом І ступеня Міжнародного конкурсу «Таланти ХХІ століття».
Самий конкурс відбувся онлайн, де часники презентували свої таланти.У номінації «Вокал» здобув перемогу Петро Турчин, який виконував пісні під власний супровід на бандурі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Вкотре переконуюся, що праця – ключі до успіху. Цього б не сталося без моїх чудових викладачів Ірини Губ’як та Дмитра Губ’яка. Щиро вдячний за ваші сили та час, вкладені в мене. У нас ще все попереду!», — написав Петро на власній сторінці у Фейсбук.
Додамо, що участь у конкурсі взяло майже 600 учасників.