Тернопільський обласний центр охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини інформує, що 16 квітня, у приміщені Тернопільського обласного музею планують відкрити виставку, яка буде містити:
-
Презентацію книги «Сакральна скульптура Тернопільщини».
-
Банерна виставка «Сакральна скульптура Тернопільщини».
-
Відзначення працівників Центру з нагоди 20-ти річчю створення установи.
Як зазначає директорка Центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини Марина Ягодинська, це надзвичайно важлива знакова подія, яка варта уваги.
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
«Ми хочемо створити унікальну для нашого краю виставку, де поєднаємо презентацію книги, виставку банерів, а також відзначимо людей, які зробили свій вклад у розвиток і розбудову нашого центру, та без яких наші старання були б менш помітними», – зазначає директорка центру.