На Тернопільщині МКП «Комунальник» Скалатської міської ради забороняє використовувати воду для миття автомобілів та поливу городів. Заборона стосується тих споживачів, котрі не мають встановлених водомірів.
МКП «Комунальник» забороняє використовувати воду для поливу городів, квітників, газонів, бруківки, проїзжих частин дороги, миття автомобілів та інших дрібних видів поливу, – йдеться в повідомленні адміністрації комунального підприємства, розміщеному на сайті Скалатської міської ради, – При невстановленні лічильників на воду, в зв’язку із втратами води і значними фінансовими витратами, ми змушені будемо збільшувати тариф на водокористування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У підприємстві зазначають, що своєчасна та належна плата за водокористування є джерелом доходів для покращення послуг. Також закликають містян економно витрачати природні ресурси і оплачувати їх вартість, щоб вода була якісніша і її добування не було збитковим для підприємства.