Тернополянка, побачивши прохання знайомої про допомогу, перерахувала на вказану банківську картку п’ять тисяч гривень. Згодом з’ясувалося, що 20-річна дівчина стала жертвою шахраїв.
Як розповідають в поліції, шахраї зламали акаунт-сторінки користувачів, де розміщали прохання про допомогу. На таке повідомлення відповіла 20-річна тернополянка. Дівчина побачила, що у її знайомої проблеми зі здоров’ям та вона благає про кошти на дороговартісне лікування. Не роздумуючи, дівчина перекинула на картку, номер якої був вказаний у пості, п’ять тисяч гривень. Лише згодом дізналася, що у колежанки все гаразд, а її акаунтом скористалися невідомі особи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Наразі обставини з’ясовують правоохоронці.