Те що з приходом весни тане не лише сніг, а й дороги знають усі. В різних частинах міста з’являються величезні вибоїни та ями. Інколи їх ремонтують, а частіше – ні.
Так, днями на вулиці Живова 28, мешканці будинку втомившись ремонтувати автівки взялися засипати яму, яка нагадувала кратер маленького вулкану.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В хід пішло каміння та цегла. Ймовірно, що людям просто увірвався терпець.
– Я проживаю в цьому будинку. Маю автомобіль і хочу вам сказати, що ця яма тут стільки, скільки себе пам’ятаю. Інколи машиною їхати страшно, бо ж не знаєш, черканеш дном чи ні. Знаю, що багато з місцевих в цій ямі диски гнули. Молодці хлопці, що взялися засипати це неподобство. Хоча впевнена, що такого ремонту на довго не вистачить, за тиждень знову буде провалля. Взагалі місцеві засипають цю яму двічі на рік, – розповідає місцева мешканка Тетяна.