На екранах «Вуличного радіо» та ледекрані центрального універмагу транслюють стрічку «Думка», автором якої є Дмитро Мудрий. Таким чином вшановують пам’ять тернополянина.
«Тернопіль вшановує пам’ять Дмитра Мудрого автора одного фільму “DUMKA” який здатний змінити світ, вектор розвитку суспільства на світло… Трансляція на екранах “Вуличного радіо” та ледекрані центрального універмагу. #ДімаЖИВИ! Дякую! Dmytro Mudryy», – розповідає Світлана Мудра.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Сам же фільм Дмитро зняв для іспиту в Київському університеті культури і мистецтв. У ньому хлопець поєднав енергетичні для нього локації й поділився своєю філософією життя.
Нагадаємо, що 11 березня у приватному будинку пролунав вибух. Дмитро та його батько почали рятувати дітей, які були на той час у будинку. У результаті чого вони отримали сильні опіки. Обоє чоловіків у важкому стані перебували на лікуванні у Центрі термічної травми та пластичної хірургії львівської міськлікарні №8. Однак медикам не вдалося врятувати їхнє життя. Спершу серце перестало битися у 24-річного Дмитра Мудрого, а згодом і у батька.