Нацгвардійці «відбивали напад» у Тернопільській ОДА
У Тернопільській обласній державній адміністрації сьогодні, 31 березня, нацгвардійці «відбивали напад».
Як розповідає 2 Галицька бригада Національної гвардії України, усі дії відбулися в рамках тренування підрозділу мобільної групи швидкого реагування за визначеними сигналами.
Зокрема групі надавався обмежений час для прибуття на місце призначення з місця дислокації. По прибуттю, військовослужбовці надавали допомогу посту правопорядку по відбиттю нападу. А також нацгвардійці відпрацювали вправи із надання першої медичної допомоги пораненому та дії при можливому замінуванні будівлі.
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення