Нацгвардійці «відбивали напад» у Тернопільській ОДА
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 31 Березня, 2021 о 20:43
24.06.2026
19:52:40
У Тернопільській обласній державній адміністрації сьогодні, 31 березня, нацгвардійці «відбивали напад».
Як розповідає 2 Галицька бригада Національної гвардії України, усі дії відбулися в рамках тренування підрозділу мобільної групи швидкого реагування за визначеними сигналами.
Зокрема групі надавався обмежений час для прибуття на місце призначення з місця дислокації. По прибуттю, військовослужбовці надавали допомогу посту правопорядку по відбиттю нападу. А також нацгвардійці відпрацювали вправи із надання першої медичної допомоги пораненому та дії при можливому замінуванні будівлі.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026