У Тернополі сьогодні, 26 березня, відбувся І фінальний тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2020–2021 року. Участь у змаганні взяла тернопільська команда «ДСО – ЗУНУ- ДИНАМО». Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як зазначив мер міста Сергій Надал, через карантинні обмеження змагання проходять без глядачів. Однак, вболівальники можуть підтримувати свою команду в онлайн режимі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ