З 1 квітня у лісах Тернопільщини настає «сезон тиші»

Опубліковано:
26 Березня, 2021 о 10:43
Щороку з 1 квітня настає «сезон тиші» – період, коли забороняється проведення будь-яких заходів, які спричиняють шум чи неспокій.

Сезон тиші – це природоохоронний захід, що запроваджений на законодавчому рівні у період масового розмноження диких тварин із метою охорони середовища їх існування, умов розмноження та шляхів міграції.У лісах та на об’єктах благоустрою суворо заборонено будь-які заходи, що можуть спричинити шумові хвилі та занепокоїти тварин:
– пальбу,
– проведення вибухових робіт, феєрверків,
– санітарних рубок лісу,
– використання моторних маломірних суден,
– проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

За порушення вимог охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин винні особи зобов’язані будуть сплатити штраф: громадяни від 510 до 850 гривень, а посадові особи – 850 – 1190 гривень. За невжиття заходів щодо запобігання загибелі диких тварин, погіршення середовища їх перебування та умов міграції або добування диких тварин, які зазнають лиха, – штраф у розмірі від 850 – 1190 гривень (стаття 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Закінчується сезон тиші 15 червня.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: