У Тернопільському «Карітасі» для дітей облаштували комп’ютерний клас в якому встановили 13 комп’ютерів. Хлопці і дівчата із соціально незахищених сімей навчатимуться там безкоштовно. Цьому сприяли Caritas Ukraine та ІТ- компанія ЕПАМ.
Раз на тиждень знавець компютерних технологій Володимир Коваль проводитиме урок «інформаційних технологій». Для того, щоб заняття відбувалися частіше, працівники «Карітасу» шукають волонтера- тренера, який зголоситься навчати дітей основ комп’ютерної грамотності.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Курсанти ЗСУ під керівництвом досвідчених інструкторів навчаються за стандартами НАТО