Напередодні 7-ї річниці від дня створення Національної гвардії України родинам загиблих військових вручили нагороди.
«Усі вони не знали, що їх життя обірветься так рано й раптово. Їх рідні і близькі не здогадувались, що саме в ту мить, коли ці чоловіки переступали поріг своєї домівки, вони бачать їх востаннє. Напередодні Дня створення Національної гвардії України командування формування та кожен нацгвардієць згадує тих, хто ціною власного життя боронив свою країну», – йдеться у повідомленні 2 Галицька бригада Національної гвардії України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтак із рук бойових побратимів їхніх синів, нагрудні знаки НГУ «За доблесну службу» вручили матері молодшого сержанта Ярослава Смолінського (3002) та батькові майора Віталія Куриловича (3024).
Додамо, що військовослужбовці 2 Галицької бригади передали нагрудні знаки також родинам з Львівщини.