«Облаштування тротуару та вело-доріжки перехрестя Винниченка- Карпенка-Будного до Будного 28», – таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій 23 березня зареєстрував Павло Зикін. Зокрема, у тексті петиції йдеться:
«30 років люди “місять болото” на відрізку перехрестя Винниченка-Карпенка-Будного до Будного 28-ринок Мотор, пропоную підтримати петиціюна створення тротуару та вело-доріжки на заміну “болотному” маршруту та облаштувати велодоріжку та обновити тротуари до ринку Мотор. Так як в осіньо-весняний період не можливо переміщатися пішки та вело транспортом», – зазначає автор.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.