У Чорткові військових вакцинують проти COVID-19
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 25 Березня, 2021 о 11:13
25.06.2026
00:44:49
У Чорткові проводять вакцинацію військових проти COVID-19. Розпочали щеплювати їх 22 березня. Вакцинують військовослужбовців у центрі первинної медико-санітарної допомоги. Першим щеплення отримав командир військової частини А1915, полковник Микола Сандул.
За словами начальника штабу військової частини А1915, підполковника Олександра Ніколайчука, щеплення усім армійцям планують зробити до кінця тижня:
«За день вакцинували 46 військовослужбовців. Перед початком процедури медичні працівники обстежили армійців на наявність протипоказань на введення препарату. Жодних побічних реакцій після щеплення у них не виявили», – каже Олександр Ніколайчук.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026