COVID-19: на Тернопільщині вакцинують військовослужбовці
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 23 Березня, 2021 о 15:43
25.06.2026
00:46:10
У Чорткові розпочали вакцинацію військовослужбовців проти COVID-19. Першим зробив щеплення командир військової частини А1915, полковник Микола Сандул. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Як зазначив начальник штабу військової частини А1915, підполковника Олександра Ніколайчука, вакцинуватимуть армійців протягом цілого тижня, доки щеплення не отримають всі військовослужбовці. Вчора щеплення уже зробили 46 військовослужбовців.
Додамо, що на Тернопільщині розпочався другий етап вакцинацій. Уже відкрили перші стаціонарні пункти щеплень проти COVID-19
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026