У Чорткові розпочали вакцинацію військовослужбовців проти COVID-19. Першим зробив щеплення командир військової частини А1915, полковник Микола Сандул. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Як зазначив начальник штабу військової частини А1915, підполковника Олександра Ніколайчука, вакцинуватимуть армійців протягом цілого тижня, доки щеплення не отримають всі військовослужбовці. Вчора щеплення уже зробили 46 військовослужбовців.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що на Тернопільщині розпочався другий етап вакцинацій. Уже відкрили перші стаціонарні пункти щеплень проти COVID-19