COVID-19: військовослужбовців з Тернопільщини розпочали вакцинувати
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 20 Березня, 2021 о 15:43
24.06.2026
23:38:37
На Тернопільщині розпочали вакцинувати від COVID-19 військовослужбовців. Перші щеплення отримали військові та працівники ЗСУ обласного територіального центру.
«Власним прикладом військовий комісар Тернопільського ОТЦК СП полковник Ігор ГУСЄВ показав необхідність проведення щеплень як шляху подолання розповсюдження інфекції, збереження здоров’я наших рідних і близьких, підлеглого особового складу та інших громадян», – йдеться у повідомленні Тернопільського обласного ТЦК СП
Додамо, що від початку вакцинальної кампанії на Тернопільщині щеплення від коронавірусу зробили 6158 осіб.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026