У місті Копичинці рідні розшукували 83-річного пенсіонера. Патрульні виявили чоловіка похилого віку поблизу на узбіччі АД М-19 «Доманове — Тереблече».
Як повідомляє патрульна поліція, чоловік не знав де він знаходиться, звідки йшов та не пам’ятав де проживає. Сказав лише що йде відвідати батьків, які, як з’ясувалося пізніше, померли багато років тому.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У кишені пенсіонера був паспорт. Патрульні знайшли родичів пенсіонера та доправили його додому.