Тернопільські медійники вакцинувалися від коронавірусу
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 15 Березня, 2021 о 10:43
24.06.2026
23:35:53
Зокрема, це медійники з телеканалів ІНТБ та Тернопіль 1. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської облдержадміністрації.
Робота журналіста передбачає постійний контакт з людьми, тому вони вважають за потрібне захистити себе та інших від можливості інфікування.
У соцмережах журналісти повідомили, що почувають себе добре, побічних ефектів від вакцинації не відчувають.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026