В одному із університетів Тернополя вакцинували працівників
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 14 Березня, 2021 о 09:13
24.06.2026
23:36:37
Упродовж дня провакциновано 85 працівників ТНМУ.
Додаткова імунізація представників університету запланована на 13 березня 2021 року. У цей день передбачено щепити 50 працівників. Усі бажаючі можуть звертатися в лікувальний відділ ТНМУ.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026