У п’ятницю, 12 березня у Кременці розпочався чемпіонат України з армспорту серед дорослих і ветеранів. Про це зазначає кременчанин Ігор Лисий на своїй фейсбук-сторінці.
Чоловік зазначає, що це була мрія легендарного українського спортсмена-рукоборця, тренера, заслуженого майстра спорту України, багаторазового чемпіона України, Європи та світу Андрія Пушкаря.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ