Під час урочистостей біля пам’ятника Кобзарю голова обласної ради Михайло Головко наголосив на тому, що своїм дітям змалку прививає любов та повагу до Шевченка й закликає до цього інших.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Юний син Михайла Головка – Лук’ян емоційно продекламував «Заповіт».
– Тарас Шевченко був посланий нам в час національного гніту та печалі. Тоді, коли українці не мали жодних надій і сподівань, небо нам дало Пророка. Читаючи рядки, написані Кобзарем, обпікаються вуста, настільки пекучі вони… Ці слова зачіпають оголені нерви й душу кожного українця, вони пробуджували не одне покоління. Для мене дуже важливо, щоб наші діти знали Шевченка, вивчали його та переймали любов до України. Своїх дітей я ще змалку вчу рядків Кобзаря. Для мене це принципова позиція, – наголосив Михайло Головко.