Тернопільгаз придбало 3 автомобілі Renault Duster 4×4. Машини передали для користування Бучацьких, Заліщицьких та Зборівських районних газових господарств.
Як повідомляють у «Тернопільгаз», принциповим завданням є щорічне оновлення парку автомобілів, зменшення фінансових затрат на їх утримання, списання старої техніки. Так оновлення автомобілів дозволяє вивести з експлуатації технічно застарілі автомобілі ще радянського виробництва типу УАЗ, ГАЗ, ЗІЛ та інші.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Підприємство здійснює цілодобовий контроль за готовністю аварійних газових служб області, від мобільності яких залежить оперативність реагування на можливі аварійні ситуації. Адже під час опалювального сезону права на помилку немає!», – йдеться у повідомленні.