На базі Тернопільської комунальної міської лікарні №2 триває реалізація проєкту з реконструкції та капітального ремонту приймального відділення.
Ця лікарня – одна з 122-ох приймальних відділень в Україні, які беруть участь в Національній програмі «Велике будівництво», основним завдання якого є проведення всіх приймальних відділень до одного стандартного вигляду, а також забезпечення сучасним медичним обладнанням.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зокрема, у приймальному відділенні лікарні №2 облаштують рецепцію, консультативно-оглядові приміщення, зали для очікування пацієнтів і супроводжуючих та вбиральні для пацієнтів. Приймальні матимуть три входи: в’їзд для автотранспорту ШМД через павільйон або критий навіс, вхід для планових хворих та окремий бокс для пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби.