У арт-галереї Бункермуз відкрили виставку примірників «Кобзаря» Тараса Шевченка. Найстарше видання датується 1860 року. Цілком можливо, що цю збірку ще за життя тримав у руках сам Шевченко. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Колекція, яка налічує 300 примірників «Кобзаря», зберігається в Борщівському музеї. До Тернополя на виставку привезли 150 видань.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також на виставці презентували репродукції картин. Серед них – 4 акварельні малюнки, виконані Шевченком у жовтні 1846 р., під час його перебування на Тернопільщині – Вишнівці, Почаєві, Кременці.