Зі святом 8 березня: у тролейбусі тернополянкам дарують квіти
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 8 Березня, 2021 о 16:43
24.06.2026
16:18:32
Водійка тернопільського тролейбуса № 10 Оксана Перняк дарує пасажиркам тюльпани та цукерки. Так жінка вітає тернополянок зі святом 8 березня. Про це пише Суспільне.
«Акція, так як і в інші свята, для піднесення настрою. Маленькі дівчатка теж жінки і в них теж свято», – каже Оксана Перняк.
Додамо, що на Різдвяні свята жінка вгощала пасажирів солодощами.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026