На тернопільській арені домашні матчі проводить “Нива” Тернопіль. Також тут пройде півфінал Кубка Україну-2020/2021 “Агробізнес” – “Динамо”, а також фінал турніру.
Тернопільський міський стадіон” вміщає — 15 150 глядачів. У 2010-2011 роках була проведена повна реконструкція. Арена розміщена на території Старого парку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, депутати міськради Тернополя одноголосно підтримали ініціативу мера міста Сергія Надала з перейменування центрального стадіону Тернополя в Тернопільський міський стадіон ім. Романа Шухевича.