«Контінентал Фармерз Груп» і Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка уклали Меморандум про співпрацю

Опубліковано:
5 Березня, 2021 о 07:43

«Контінентал Фармерз Груп» та Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка уклали Меморандум про співпрацю, яким підтвердили свої прагнення підтримувати й розвивати партнерські відносини. Документ підписали Генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен та ректор університету Богдан Буяк.

Мета Меморандуму — зміцнити та розвинути співпрацю вищого навчального закладу і Компанії в галузях консультування, навчання, передання взаємного досвіду, спільної участі в професійних заходах. Серед подальших планів також проведення різноманітних семінарів, тренінгів і конференцій для підвищення рівня знань у сфері інноваційного аграрного виробництва й екології довкілля.«Для нас важливо мати такого партнера й розуміти, куди рухається наука та розвиток сільського господарства. З особистого досвіду знаю, що співпраця між бізнесом та навчальними закладамице успішний чинник для обох сторін. Сподіваюся, ми не лише будемо працювати в тих напрямах, які визначили сьогодні, а й розширимо нашу співпрацю в майбутньому. Зі свого боку ми можемо запропонувати працівникам університету стажування, студентам екскурсії та проходження навчальної практики на виробничих об’єктах Компанії. Я впевнений, що в межах партнерства ми зможемо налагодити тіснішу взаємодію та обмін досвідом для спільних наукових результатів», прокоментував Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

null

Підписанню Меморандуму передувала тривала співпраця між «Контінентал Фармерз Груп» та Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка. У 2019 році спеціалісти агрохолдингу та хіміко-біологічний факультет ТНПУ аналізували ґрунт для кооперативів, розвиток яких підтримує Компанія. Минулого року відбувалися спільні дослідження впливу бджолозапилення на показники врожайності ріпаку. Для їх проведення «Контінентал» придбав у навчальний заклад сучасну техніку — цифровий йономір, ваги та інше лабораторне обладнання.

«“Контінентал” — наш тривалий партнер, і це чудово, коли представники двох осередків, практиків, які займаються агровиробництвом та агронаукою, знаходять порозуміння щодо розвитку традиційних напрямів співпраці, а саме — вивчення ґрунтів, рослин, екології. Ці питання зараз дуже актуальні. Символічно, що Компанія, яка є однією з найуспішніших у Західній Україні, обрала наш університет, який має науково-практичні традиції саме в галузі природничих наук — мікробіології, біохімії. Сьогодні під час зустрічі ми окреслили майбутні проекти для співпраці», — підсумував ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Богдан Буяк.

У межах спільної діяльності аграрії разом з науковцями хочуть створити освітньо-виробниче середовище, де студенти, викладачі університету та працівники «Контінентал» здобуватимуть новий досвід.

null

Компанія відкрита до партнерства з вищими навчальними закладами України — це вже її четвертий укладений Меморандум. «Контінентал Фармерз Груп» співпрацює також із Західноукраїнським національним університетом, Тернопільським національним технічним університетом ім. І. Пулюя, Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #«Контінентал Фармерз Груп», #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: