Найбільшими імпортерами чортківських солодощів є Німеччина, Польща, США, а також країни Прибалтики – Литва, Латвія, Естонія.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
«Не одне покоління чортків’ян досі пам’ятає і неповторний смак знаменитих на весь колишній Радянський союз цукерок із місцевої кондитерської фабрики, і відчуття гордості, що продукт такої високої якості виготовляли у нашому рідному місті. Втім, ностальгувати за історією не варто, адже вже не один рік над відродженням кондитерської слави Чорткова працює компанія GOLSKI Sweet Company, продукція якої роз’їжджається по всьому світу – у понад 15 країн», – зазначили у Чортківській міській раді.
На фабриці є сучасне німецьке обладнання, якому немає аналогів в Україні. На виробництві дотримуються всіх останніх норм, аби відповідати стандартам Європейського Союзу. В Україні таких вимог наразі немає, але так як «Гольські» працюють переважно на експорт, то повинні підлаштовуватись під умови сучасного ринку.
«Ми хочемо не лише продавати на експорт, а й бути впізнаваними в Україні. Ми пройшли надзвичайно довгий шлях вдосконалення, ми сумлінно працювали над рецептурою, інвестували в обладнання, використовуємо лише найбільш якісні та найдорожчі інгредієнти – спеціальні жири, кокосову олію тощо. А нашому молочному трюфелю взагалі в Україні немає аналогів – це наша найбільша гордість. Зауважу, що ми ніколи не використовували пальмової олії, про яку в місті ходили чутки!», – розповіла власниця підприємця Олена Ярощук.