З потеплінням, працівники «БМбуду» розпочали ямковий ремонт на автошляхах. Зокрема, минулого тижня завершили такі роботи на Р-43. Триває ремонт на Н-18 від межі Тернопільської та Івано-Франківської до міста Івано-Франківськ (через Тисменицьку об’їзну) та М-12 Козова-Бережани Т-20-04 на ділянці від Бережан до Підгайців.
На вищезгаданих дорогах працюють 5 бригад. Задіяна техніка: МТЗ з навісними фрезами, катки Bomag 100, віброплити Masalta та інші необхідні механізми.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/03/02/709b3f996877422a9da180fb2f1abc63.jpeg)
Зауважимо, аварійно-ямковий ремонт дорожнього покриття виконують холодними асфальтобетонними сумішами. Особливість такого ремонту полягає в тому, що матеріал, який використовують підходить для робіт в холодну пору року. Варто зауважити і те, що такий ремонт – тимчасовий, адже в зимово-весняний період неможливо виконати якісний ремонт гарячим асфальтобетоном.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/03/02/43ef9f6b6abf52dbb236bc161f551762.jpg)
Впродовж поточного тижня заплановано повністю завершити аварійно-ямковий ремонт на дорозі Т-20-04, Н-18 та М-12 від м. Бережани до с. Підвисоке (межі Івано-Франківської та Тернопільської областей). Також в планах аварійно-ямковий ремонт на Р-39 (від Тернополя до межі Львівської та Тернопільської областей).
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/03/02/be003e921e9f4fd99a62308d8b0fc90c.jpeg)