COVID-19: на Тернопільщині два летальних випадки за добу
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 2 Березня, 2021 о 17:43
24.06.2026
23:34:44
За попередню добу коронавірус забрав життя двох мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 60-79 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», померла жінка 60 р. Тернопільський район с. Кип’ячка, жінка 79 р. м. Тернопіль. За добу підтвердили 145 нових випадків COVID-19. Відтак станом на 2 березня на Тернопільщині зареєстрували 42422 випадків коронавірусу, з них 605 – летальні (3 випадки жителі інших областей). Одужало 38809 осіб.
Додамо, що на Тернопільщині триває вакцинація медиків від COVID-19. Щеплення отримали уже понад 200 медиків.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026