Президент України Володимир Зеленський зробив щеплення від COVID-19
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 2 Березня, 2021 о 14:43
24.06.2026
23:38:13
Сьогодні, 2 березня, Президент України Володимир Зеленський зробив щеплення проти COVID-19.
Як зазначив Володимир Зеленський на своїх сторінках соцмережах, щеплення йому зробили у Сєвєродонецьку, у військовому шпиталі. Окрім Президента також вакцинували й військових, які знаходяться на передовій.
Додамо, що Україна отримала першу партію з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield).
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026