Ситуація із захворюваністю на коронавірус у Бучацькому районі не є критичною, але вона наближається до такої. Про це заявила Лілія Качур, яка виконує обов’язки директора Бучацької міської лікарні.
Як повідомили на сайті Бучацької міськради, за останні декілька днів масово поступають важкі хворі. На сьогодні їх є вже аж 34.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Усі вони на кисневому живлені. Двоє на штучній вентиляції легень. Для оперативного реагування розгорнуто додаткові ліжкомісця. Лікарня заповнена на 50 відсотків ліжкомісць.Причиною такого різкого напливу є елементарне недотримання карантинних норм, відвідування масових заходів, близькість до зон сильного захворювання. При подальшому погіршенню ситуації, лікарі просто не зможуть вчасно надати допомогу тим, хто її потребує”, – йдеться у повідомленні.
Жителів району просять уникати місць скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції, не відвідувати масові заходи, носити маски в громадських місцях, при виявленні перших симптомів самоізолюватися та звернутися до сімейного лікаря при перших симптомах ГРВІ.