Жителі Тернопільщини підтримують масштабну акцію протесту проти вироку Стерненку
До запланованої на сьогодні, 27 лютого, акції долучилися також жителі Тернопільщини.
Люди протестують проти свавілля влади, адже Приморський районний суд Одеси 23 лютого визнав активіста Сергія Стерненка винним у викраденні людини за попередньою змовою групи осіб, а також у незаконному зберіганні зброї.
Активіста засудили до 7,3 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна. До оскарження вироку йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
«Кожному, хто зараз мямлить з дивану «до Стерненка багато питань і все неоднозначно» маю сказати – заплати всі свої штрафи! Сплати податки! Не паркyйcя під знаком! Ніхто з нас не святий! І тому ні в кого немає права кидати людину на 7 років з конфіскацією за придуманою справою, – наголосив медик з Тернополя Юрій Свідерський. – Вийдіть зараз і скажіть своє слово, або живіть в поліційній державі з готовим фанерним чемоданчиком для тюрми!».
Останні новини:
- Бережанський краєзнавчий музей розпочинає фотопроєкт «Зупинені та збережені… Фотоісторія Бережан»
- Героїчно загинув захисник із Тернополя Олег Шелетин
- У парку «Здоров’я» в Тернополі відкрили інклюзивний дитячий майданчик
- «Воскресіння через пів століття»: у Тернополі презентували книгу про видатного військового діяча УПА Василя Процюка