Через потепління рятувальники попереджають про можливі паводки. Аби запобігти підтопленню сільських угідь на Тернопільщині, фахівці почали обстежувати дамби.
Як повідомляє Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області, уже обстежили стан захисних дамб в селі Устя-Зелене, в тому числі відновленої дамби Д-3 після проходження паводку в червні 2020 року. Гідротехнічні споруди знаходяться в задовільному стані і здатні виконувати свої функції за призначенням.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Натомість у селі Гринів виявили прорив дамби. Аби не допустити підтоплення пункту, були проведені роботи з ліквідації прориву дамби.