У центрі Тернополя дерево провалилося під асфальт
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 27 Лютого, 2021 о 13:43
24.06.2026
23:33:54
У Тернополі на вулиці Острозького дерево провалилося під асфальт. Рух транспорту тимчасово перекрили
Як повідомляє КП «Тернопільводоканал», на вводі до будинку № 2 прорвало трубу. Витікаючи, вода розмила підземні ґрунти під тротуаром, тому стара липа, що не має розгалуженої кореневої системи, й провалилась. Падаючи, дерево також зачепило й пошкодило електролінії.
Наразі працівники замінюють пошкоджену ділянку водогону.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026