Тернопільський обласний лабораторний центр зміг отримати нове сучасне обладнання за сприяння представництва ВООЗ в Україні.
Зокрема, лабораторному центру передали ампліфікатор QuantStudio 5 Real-Time ПЛР на 384 лунки. Медобладнання працює в режимі реального часу. Також лабораторія отримала систему для автоматичної екстракції РНК – KingFisher Flex, що дозволяє швидко виділяти нуклеїнові кислоти, білки і клітини (до 96 зразків за один цикл).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«У період пандемії коронавірусу, коли гостро стоїть питання своєчасної діагностики, такі прилади просто необхідні для ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України». І не тільки для якісного обстеження на COVID-19, а й широкого спектру інших вірусів», – зазначають в лабораторному центрі.
Фахівці уже ознайомилися із новим устаткування та готові використовувати медобладнання для подальшої роботи.