Після кількох операцій та довготривалого лікування 11-річний тернополянин Максим Капустяник, в якого стріляли, зміг повернутися додому. Сьогодні школяра виписали із лікарні «ОХМАТДИТ». Про це повідомляє Суспільне.
Як зазначають батьки хлопця, Максим почуває себе добре, але попереду ще тривала реабілітація.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«У його тілі залишається близько 30 дробинок. Коли Максим зможе повернутися до навчання та футбольних тренувань наразі не відомо», – каже батько хлопця Ярослав Капустяник.
Нагадаємо, 21 січня двоє хлопців отримали вогнепальне поранення, коли каталися на санках. 11-річного Максима Капустяника госпіталізували. Після операції його транспортували до Києва у клініку «ОХМАТДИТ», де провели ще одне хірургічне втручання.
Чоловіка ж, який із гвинтівки поранив двох школярів, взяли під варту у залі суду.
.