На Тернопільщині вакцинували першу людину
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 25 Лютого, 2021 о 13:43
25.06.2026
01:38:48
На Тернопільщині першою вакцинованою від COVID-19 стала завідувачка інфекційного відділення КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Ольга Дивоняк.
Як повідомляють в Тернопільській облдержадміністрації, після вакцинації лікарка почуває себе добре. Також сьогодні вакцину отримали ще 9 медиків.
Додамо, що сьогодні Тернопільщина отримала партію вакцини Oxford/AstraZeneca. Перша партія містить 16 тис. доз і призначена для імунізації 8 тис. жителів області.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026