У Тернополі 24 лютого відбудеться Чемпіонат міста з фристайлу (могул). Самі ж змагання проводитимуть на гірськолижному комплексі «Savich-Park», який знаходиться на вул. Генерала Тарнавського. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
У швидкості, вправності виконання акробатичних елементів та ритмічності поворотів змагатимуться вихованці СДЮСШ «Екстрім». А призери будуть нагороджені почесними відзнаки та медалями.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що могул — дисципліна фристайлу, змагання зі спуску з гори на лижах спеціальною горбистою трасою, що має нахил 27 градусів, із виконанням акробатичних стрибків.