Це місце, де лікарі боряться за життя діток, які народились передчасно і були врятовані любов’ю та завдяки професійним діям медиків.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Саме там, за словами очільника перинатального центру Віктора Овчарука, відбувається чудо. Завдяки цілодобовому догляду лікарів дітки демонструють неймовірну силу боротьби за своє життя.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/02/19/28c67b348c13277caec88c9163d0d031.jpg)
«Запам’ятовуємо кожну крихітку, яка зростала на наших очах. Ми змогли доглянути дівчинку, що мала вагу 510 грам. Аня народилась на 23-24 тижні вагітності, а зараз вона вже ходить до школи і, навіть, не уявляє наскільки вона сильна, – зазначив Віктор Овчарук. – Кожен, хто не був у такій ситуації, не може навіть уявити, як це складно для батьків, коли твоя кровинка не може самостійно дихати та підключена до штучної вентиляції легень. Коли мама і тато чекають її дома, щоб читати казки, говорити з нею, співати колискові та бути постійно поруч. Наші лікарі та медсестри разом із батьками боряться за кожен набраний грам та за кожен самостійний подих. Ми щасливі, що причетні до такого дива».