За попередню добу коронавірус забрав життя 3 мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 50-75 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», помер чоловік 50 р. м. Кременець, чоловік 75 р. Зборівський район с. Загір’я, жінка 75 р. м. Тернопіль. За добу підтвердили 217 нових випадків COVID-19. Відтак станом на 19 лютого в Тернопільській області на коронавірус захворіло – 40222 особи, одужало – 37663 особи. Летальних випадків – 581 (3 випадки жителі інших областей).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ