Про це в мережі Фейсбук написав депутат Підгаєцької міської ради Петро Заставецький.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“16.02.2021 подав депутатське звернення у и Підгаєцька міська рада. Сьогодні (18.02.2021) відкрито повторно звертаюся до міського голови з проханням у короткі терміни розв’язати проблему у селі Голгоча з відсутністю зимових шин на автомобілі КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради.
Подібні питання потрібно вирішувати у короткі терміни, оскільки персонал наражається на небезпеку, жителям села не надаються повноцінно усі послуги даним підприємством. Приклад!: житель села Голгоча регулярно змушений проходити процедуру гемодіалізу, а автомобіль не можуть використовувати.
Віру, що міській раді під силу розв’язувати дане питання, – відзначив Петро Заставецький”.