Голова Тернопільської ОДА разом з представниками Тернопільщини презентував у Верховній Раді проєкт облаштування обласної інфекційної лікарні шляхом реконструкції диспансерно-поліклінічного відділення № 2 «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр” та добудови там другого поверху.
Тернопільщина – один із тих регіонів, який не має обласної інфекційної лікарні, яка б могла на себе взяти функції організаційно-методичного центру та з організацією якої була б створена єдина і чітка система інфекційної служби.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Ви краще за інших знаєте, як Тернопільщина долала епідемію COVID. Ми одними з перших прийняли удар і першими приймали важливі стратегічні рішення. Ми діяли, опираючись виключно на досвід наших медиків. Трансформували, доукомплектовували та перепрофільовували лікарні, – повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/02/17/5ba5dfa3ee7ab1774836a4f7d1336492.jpg)
У Тернополі є регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр. На його базі було розгорнуте ковідне відділення, де надавали допомогу найважчим хворим.
«Наша ідея полягає в тому, щоб розширити потужність цього закладу. Провести реконструкцію диспансерно-поліклінічного відділення № 2 «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр” та добудувати там другий поверх. Там розгорнути десятки ліжок. Це дозволить нам надавати медичну допомогу по інфекційних хворобах на третинному рівні», – додав Володимир Труш.
У відділенні передбачено одно- та двобоксовані палати, вентиляційна система, підведення кисню до кожного ліжка, відповідне діагностичне і реанімаційне обладнання.
Вартість проєкту – 70,9 млн грн.